Parawan nawannowy to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej łazience, ale najczęściej stosowane są w tych mniejszych, w których nie ma możliwości zamontowania zarówno wanny, jak i prysznica. To bardzo funkcjonalne i praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu można swobodnie brać kąpiel bez obaw o zachlapanie podłogi.

Zobacz nasze propozycje - nowoczesne parawany renomowanego producenta Radaway.

Parawan nawannowy EOS PNW5

Szklane parawany na wannę

Wyjątkowo elegancki parawan nawannowy wykonany z dużej tafli szkła. Sprawia wrażenie lekkiego, nie przytłacza wnętrza, w związku z czym świetnie się sprawdzi również w małych łazienkach. Projektanci zadbali nie tylko o funkcjonalność, ale również wyjątkową estetykę parawanów EOS.

Rodzaje parawanów nawannowych:

  • jednoczęściowe,
  • wieloczęściowe,
  • zabudowane.
Szklany parawan na wannę

Parawany nawannowe Radaway

Radaway to producent najwyższej jakości kabin prysznicowych i parawanów, które zachwycają solidnością wykonania i eleganckim designem. Wszystkie produkty z oferty powstają w Polsce, a ich wygląd wpisuje się w najnowsze trendy. Proponowane przez nas parawany nawannowe są estetyczne i bardzo praktyczne - stosowane technologie zabezpieczenia szkła dają gwarancję ochrony przed korozją i łatwe utrzymanie w czystości.

  • Wykonane są ze szkła hartowanego o grubości 6 mm (zgodnie z normą PN:EN 12150:1).
  • Mocowane są do ściany za pomocą specjalnych profili umożliwiających niwelację krzywizny.
  • Dostępne są w kilku różnych wariantach kolorystycznych.
  • Mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb (produkt na miarę, możliwość zamówienia parawanu z dożywotnią ochroną szkła ShowerGuard, z dowolnym grawerem).

Zobacz wszystkie parawany Radaway: https://mojelazienki.pl/kabiny-prysznicowe/parawany-nawannowe.html

Parawan nawannowy Radaway